Ova stranica upotrebljava kolačiće (cookies). Nastavkom korištenja stranice slažeš se s njihovom upotrebom.

Pozdrav, Gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me

TEMA: Heklane dekice- ideja

Heklane dekice- ideja 17 Sij 2012 09:29 #1

• Amra
  • Amra's Avatar
  • Fresh Boarder
Zdravo svima!
Odavno sam već član na ovom predivnom forumu ali se nisam baš često javljala :tipka: .

Nisam baš sigurna da li da ovu temu postavim ovdje ili na vez,jer mustra za dekicu koju sam pronašla je kombinacija mrtvog boda (single crochet) i veza križićima.Činilo mi se kao jako dobra ideja.Mislim da je najlakše da postavim link do stranice na facebooku,da vidite o čemu se radi.:

Link

Interesuj me je li neko već radio nešto slično i je li puno teško.Pošto moram priznati da sam ja i križići po prilično na "Vi" :onastrika:
Zadnja izmjena: : 17 Sij 2012 09:36 od Amra.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor: Heklane dekice- ideja 17 Sij 2012 09:48 #2

• Anajecestoime
  • Anajecestoime's Avatar
  • Platinum Boarder
  • Zahvala primljena: 3
Nisam nikad tako nešto radila, pa ne znam koliko je zahtjevno, ali svaki početak je težak, no kasnije zadovoljstvo napravljenim i samim sobom je zato veće.

I zato, samo naprijed :palacgore:

Odgovor: Heklane dekice- ideja 17 Sij 2012 09:53 #3

• Amra
  • Amra's Avatar
  • Fresh Boarder
Ja sam već počela pa vidjet ćemo :-)Nadam se dobrim rezultatima :cheer: .

Odgovor: Heklane dekice- ideja 17 Sij 2012 11:51 #4

• amalka
  • amalka's Avatar
  • Expert Boarder
  • Zahvala primljena: 2
Lijepo ćeš se nabrojit! Nisam nikad ovako nešto radila sam ti mogu podijeliti trik moje prijateljice.
Isprintati shemu, zalijepiti na karton (mapa od likovnog npr.) i napraviti vodilicu. Vodilicu obično napravi od plastike od fascikle i na stražnjem kraju - leđima kartona- je spoji selotejpom. Vodilica mora biti tek toliko čvrsta da se može pomicati gore - dolje po shemi. Kad završi red pomakne vodilicu na sljedeći. Ako mora prekinuti negdje u redu to obilježi olovkom.
Vrijeme kreiranja stranice: 0.126 sekundi

Naši tekstovi

Priču o nastanku kredenečića bilo bi prirodno početi sa: "Bila jednom jedna daska". Ali to nije napeta priča, napeta priča mora započeti malo dramatičnije, dakle:

Jednog hladnog maglovitog zagrebačkog dana, usamljeni vozač parkirao je tamnozeleni Accent pred dverima velike trgovine.

Daske se proda

...

Pozdrav drugari kreativci!

flu 9Najstarija kčer me moljakala da joj sašijem torbu od starih traperica što sam i ucinila: spojila donje dijelove nogavica, od gorenjeg dijela sašila traku kao remen i eto ti torbe!

Prvo da pozdravim sve na stvaraonici! Duže vrijeme već želim isplesti jednu "šokačku vestu" - špenclu ili negdje poznatu kao reklu.

spencla-rekla-goce1-stvarao

Kako nisam mogla nabaviti točnu shemu, isplela sam ju što bi se reklo "iz glave", i to u ženskoj verziji s malo užim rukavima.

mozaik od starih kreditnih kartica

Kad sam odlučila prerezati svoje kreditne kartice ne bih li se izvukla iz začaranog kruga dužničkog ropstva u koji me polako počela gurati zabluda da, imajući kartce, imam i novac, odlučila sam potražiti slike na kojima netko škarama reže svoju karticu ne bih li njome ilustrirala radnju koja je če

...